RESPONSYWNE

Strony Internetowe

agsdi-mobile

Mobila wersja

W dzisiejszych czasach ponad 50% stron przeglądanych jest na urządzeniach przenośnych dlatego dzięki responsywności naszych stron masz pewność, że Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na komórkach i tabletach.

agsdi-world

Hosting & Domena

W ramach zamówienia otrzymujesz domenę i hosting na pierwszy rok w cenie! Dodatkowo dla osób wybierających domenę pomagamy w jej odpowiednim wyborze i rejestracji.

agsdi-browser

System CSM

Prosty i przejrzysty panel zarządzania treścią dzięku któremy samodzielnie bez problemu zmodyfikujesz teksty czy podmienisz zdjecie. Po zakończeniu prac projektowych otrzymasz od nas pełny instruktarz i wsparcie prze 6 miesiecy.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

Etapy naszej pracy

agsdi-message

Kontakt

Napisz maila w którym opiszesz swoją markę oraz określisz zakres prac jakie Cię interesują.  Przy projektach stron www jest możliwość spotkania (teren Poznania) lub rozmowy przez Skypa.

agsdi-zoom

Analiza potrzeb

Po dogłębnym obejrzeniu wizerunku Twojej marki i Twoje potrzeby przygotowuję wstępna ofertę i wycenę. Po akceptacji wyceny przygotowuję umowę lub fv proforma. Przy mniejszych pracach nie jest wymagana zaliczka.

agsdi-target

Koncepcje prac

Zaczynamy działać! Otrzymasz harmonogram prac a w ciągu 1-5 dni zobaczysz już wstępne propozycje projektowe na podstawie których wybierzemy dalszą drogę naszego działania

agsdi-code

Projektowanie

Projekt graficzny jest poprawiany aż do momentu Twojej pełnej akctacji dzieki czemu wiesz, że otrzymasz produkt w 100% zaspakający Twoje potrzeby. 

agsdi-calendar-check

Zakończenie prac

Poprawki w projektach już rozpoczętych są dla nas priorytetem. Na bieżąco będziesz informowany o przebiegu prac oraz zakresie terminowego ich zakończenia. 

agsdi-file-zip

Pliki & Dostęp

Po akceptacji projektu strony www wprowadzamy ją w świat internetu a Ciebie wdrażamy w system zarządzania treścią. W przypadku plików logo otrzymasz komplet plików jpg. png, ai., sgv. pdf.