RESPONSYWNE

Strony Internetowe

RESPONSYWNE

Strony Internetowe

agsdi-mobile

Mobilna wersja

W dzisiejszych czasach ponad 50% stron przeglądanych jest na urządzeniach przenośnych, dlatego dzięki responsywności naszych stron masz pewność, że Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na komórkach i tabletach.

agsdi-world

Hosting & Domena

Jeśli nie masz hostingu i/lub domeny, pomogę Ci ją wybrać i założyć. W ramach współpracy zakładam domeny na kei.pl lub zenbox.pl.

agsdi-browser

System CSM

Prosty i przejrzysty panel zarządzania treścią, dzięki któremu samodzielnie bez problemu zmodyfikujesz teksty czy podmienisz zdjęcie. Po zakończeniu prac projektowych otrzymasz od nas pełny instruktarz i wsparcie prze 6 miesięcy.

agsdi-target

Domena i Hosting

Na pierwszy rok domenę i hosting masz w cenie projektu. Późniejsze opłaty wg cenników wybranego operatora.

CO ZAWIERA STRONA

To posiada każda strona!

Domena i hosting na pierwszy rok GRATIS!

Pomogę Ci w wybraniu domeny, wyborze hostingu oraz założeniu strony u wybranego dostawcy. Przez pierwszy rok nie musisz martwić się o opłaty, bo koszt domeny i hostingu masz w cenie projektu!

Indywidualny projekt graficzny
Optymalizacja SEO
Stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych

Strona poprawnie wyświetla się na tabletach i komórkach.

System zarządzania treścią

Dzięki prostemu i graficznemu edytorowi tekstu mają Państwo możliwość wprowadzania poprawek samodzielnie

Galeria zdjęć

Galerie zdjęć, portfolio, nielimitowana ilość zdjęć.

Formularz kontaktowy
Statystyki Google Analytics
Social media

Podpięcie facebook-a, instagram i innych

Mapa Google
Nielimitowane konta pocztowe

Dodatkowe elementy strony wyceniane są indywidualnie

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

Etapy naszej pracy

agsdi-message

Kontakt

Wypełnij kwestionariusz w zakładce kontakt lub napisz maila w którym opiszesz swoją firmę i zakres prac jakie Cię interesują. W mailu napisz czym zajmuje się Twoja firma, jaka jest Twoja grupa docelowa i co chcesz osiągnąć. W odpowiedzi otrzymasz wstępna ofertę oraz wycenę.

agsdi-pencil

Formalności

Po wstępnej akceptacji wyceny otrzymasz Brief dzięki któremu poznam bliżej Twoje oczekiwania i Twoją markę. Po ostatecznej wycenie i akceptacji przystąpimy do sporządzenia umowy lub fv zaliczkowej w wysokości 15-30% wartości projektu.

agsdi-zoom

Analiza potrzeb

Po zapoznaniu się z Bief-em przystępuje do głębokiej analizy Twojej marki. Określimy strategię komunikacji graficznej, która będzie wyznacznikiem dla Twojej firmy. W ciągu 3-7 dni roboczych otrzymasz wstępne propozycje projektowe za pomocą moodboardu (tablicy inspiracji). Następnie wybierzemy dalszą drogę naszego działania.

agsdi-bulb-flash

Projektowanie

Początkowo projektujemy szkielet strony głównej oraz jednej zakładki, po ew. poprawkach i akceptacji wykonujemy całą stronę. Poprawki wprowadzane są do pełnej akceptacji projektu, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz 100% satysfakcjonujący Cię produkt.

agsdi-gear

Zakończenie prac

Po akceptacji całości projektu oraz płatności, koduję oraz wdrażam stronę. Otrzymujesz pełne dane do logowania, pocztę i instruktarz z obsługi systemu zarządzania treścią oraz 6 miesięczną opiekę w razie problemów z dodawaniem treści. 

Wizualna strona

TWOJEJ FIRMY