DAJ SIĘ WYRÓŻNIĆ

Projekt Logo

DAJ SIĘ WYRÓŻNIĆ

Projekt Logo

MOJA OFERTA

Co mogę Tobie zaoferować
agsdi-bulb-flash

Branding

Nowy wizerunek firmy

agsdi-aperture

Rebranding

Lekkie lub znaczące zmiany Twojego logo

agsdi-notebook-2

Księga znaku

Przewodnik po Twoim logo dla innych projektantów

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Q & A
Jak się skontaktować?

W celu rozpoczęcia współpracy należy wypełnić krótki formularz dostępny w zakładce kontakt lub wysłać maila z zapytanie. W odpowiedzi otrzymasz wstępną ofertę wraz z wyceną. Jeśli będziesz zainteresowany współpracą prześlę Brief z dokładnymi wytycznymi i informacjami potrzebnymi mi do rozpoczęcia pracy nad Twoja marką.

Co zawiera księga znaku?

Księga znaku zawiera podstawowe i alternatywne wersje znaku (w kolorze, monochromatyczne, w negatywie), konstrukcje znaku (odstępy pomiędzy elementami itp.), pole ochronne znaku, kolorystykę w różnych paletach kolorystycznych, typografię, skalowanie i minimalne rozmiary znaku, stosowanie znaku na różnych tłach oraz niedopuszczalne modyfikacje.

Po co jest brief?
Brief przybliża mi Twoją firmę, cele i wartości jakie chce osiągnąć. Dzięki niemu będę mogła lepiej zrozumieć Twoją markę oraz stworzyć projekt, który będzie ją odpowiednio opisywał.
W jakich formatach otrzymam pliki?
Po akceptacji projektu logo otrzymasz pliki w formie wektorowej ai, pdf oraz w jpg i png a także svg. Otrzymasz pliki w kolorze oraz monochromatyczne.
Czy otrzymam autorskie prawa majątkowe?
Po akceptacji projektu oraz pełnej opłacie otrzymujesz autorskie prawa majątkowe do swojego logo i możesz je wykorzystywać i modyfikować wg potrzeb.
agsdi-message

Kontakt

Wypełnij krótki kwestionariusz w zakładce kontakt lub napisz maila w którym opiszesz swoją firmę i zakres prac jakie Cię interesują. Opisz krótko swoją firmę, czym się zajmujesz, jaka jest Twoja grupa docelowa i co chcesz osiągnąć. W odpowiedzi otrzymasz wstępna ofertę oraz wycenę.

agsdi-calendar-check

Formalności

Po wstępnej akceptacji wyceny otrzymasz Brief dzięki któremu poznam bliżej Twoje oczekiwania i Twoją działalność. Po ostatecznej wycenie i akceptacji przystąpimy do sporządzenia umowy lub fv zaliczkowej w wysokości 15-30% wartości projektu.

agsdi-zoom

Analiza potrzeb

Po zapoznaniu się z Bief-em przystępuje do głębokiej analizy Twojej marki. W ciągu 5-7 dni roboczych otrzymasz wstępne propozycje projektowe zgodnie z wybranym pakietem. Następnie wybierzemy dalszą drogę naszej pracy.

agsdi-pencil

Projektowanie

Pierwszą serie propozycji przesyłam w kolorystyce czarno-białej tak aby kolor nie decydował o wyborze Twojego logo. Następnie po wybraniu 1-2 propozycji przedstawiam dalsze możliwości kolorystyczne, typograficzne i kompozycyjne. Poprawki wprowadzane są do pełnej akceptacji projektu, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz 100% satysfakcjonujący Cię produkt.

agsdi-file-zip

Zakończenie prac

Po akceptacji projektu oraz dokonaniu ostatecznej płatności, otrzymasz pliki w wielu formatach do wykorzystywania w druku i w internecie. W przypadku pakietu premium otrzymasz księgę znaku, która jest drogowskazem dla innych projektantów i drukarzy pracujących z Twoim logo.

Wizualna strona

TWOJEJ FIRMY